De samenwerking tussen de gemeenschappen, lokale overheden en stichtingen om Tanzania’s regenwoud te herstellen, werpt vruchten af.
MCDI werkt niet alleen hard aan het behouden en beschermen van onze wouden door gemeenschappen in Tanzania te helpen de bossen duurzaam te beheren. Ze gaan ook nog een stap verder door bewoners te leren hoe ze de gebieden kunnen herstellen die gerooid of aangetast zijn. Dit is precies het aspect van hun inzet dat ons heeft aangetrokken om een partnerschap met hen aan te gaan door hun bomen plantprogramma maandelijks financieel te steunen.
In september en oktober dit jaar hebben ze met onze steun 38.500 zaailingen kunnen opkweken en uitplanten. Lees hier welke bomen dat zijn en hoe dat in zijn werk gaat.